Nejprodávanější produkty

Informace

Obchodní podmínky, nákupní řád Damipa Baby s.r.o.

1. Všeobecná ustanovení

Podmínky pro nakupování prostřednictvím internetového obchodu Damipa Baby s.r.o. se řídí platnou legislativou a dále tímto Nákupním řádem - Obchodními podmínkami. Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito Obchodními podmínkami, které jsou pro obě strany závazné. Pokud máte v jakémkoli bodě našeho Nákupního řádu nejasnosti či pochybnosti, kontaktujte nás. Naším cílem je vyjít zákazníkům maximálně vstříc.

2. Ceny zboží

Prodávající, provozovatel e-shopu Damipa Baby s.r.o., je plátcem DPH, registrovaným v České republice. Veškeré ceny v internetovém obchodě jsou uvedené v CZK a včetně DPH. Akční zboží za akční ceny je možné objednávat jen do vyprodání zásob.

3. Objednání zboží

Objednávat můžete jednoduše a pohodlně pomocí nákupního košíku. Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě, tedy objednávce. Podmínkou pro naplnění platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém procesu. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká dodáním zboží.

4. Potvrzení objednávky

Pokud zákazník uvede v kontaktních údajích správně svojí e-mailovou adresu, je mu na ní nejpozději do 24 hodin zaslaná rekapitulace - potvrzení objednávky. V případě nejasností má prodávající právo kontaktovat zákazníka prostřednictvím poskytnutých údajů. Proto je v zájmu zákazníka zadávat tyto údaje pravdivě, přesně a kompletně.

Platnost objednávky s vyšší finanční hodnotou si může prodávající ověřit u zákazníka telefonicky nebo e-mailem, před potvrzením objednávky nebo před odesláním zboží.

5. Způsoby platby

 • Platba na dobírku: platba probíhá při doručení zboží přepravní službou na doručovací adresu uvedenou v objednávce. Jen po dohodě s prodávajícím, prodávající upřednostňuje platbu předem či hotově při osobním odběru.

 • Platba předem: platba probíhá převodem na bankovní účet, číslo účtu: 271 091 231 / 0300. Zboží je expedováno po připsání platby na náš účet.
 • Platba hotově v případě osobního odběru.

Pozor! Pokud v případě platby předem neobdržíme platbu do 10 dnů od vytvoření objednávky, je objednávka stornována.

6. Cena za přepravu, přepravné a balné

 • Platba na dobírku: od 75Kč

 •  Platba předem: od 41Kč

 • Osobní odběr: zdarma. O možnosti odběru zboží budete informováni e-mailem.

Přepravu zboží zajišťuje Česká pošta.

Pozor! Uvedené ceny jsou bez DPH.

7. Dodací lhůta

Termín dodání závisí na přesném čase odeslání a následně i potvrzení objednávky. Dále vychází z garantované dodací lhůty doručovací společnosti. Na území České republiky je dodací lhůta do 48 hodin od doručení potvrzení objednávky. Tato lhůta je pouze informativní, ale zároveň je dodacím termínem, který je standardně dodržován v rámci expediční logistiky internetového obchodu Damipa Baby s.r.o..

8. Vrácení zboží bez udání důvodu

U zboží zakoupeného prostřednictvím e-shopu má zákazník do 14 dnů od doručení zboží, nárok na jeho vrácení, bez udání důvodu. Zboží nesmí být použité, žádným způsobem poškozené či jinak znehodnocené. Zboží musí být odeslané v originálním obalu, nejpozději 14. den od data doručení zákazníkovi na adresu prodávajícího - provozovatele e-shopu. Nárok na vrácení peněz se týká pouze ceny zboží, tj. nevzniká nárok na vrácení přepravného a balného. Po doručení zboží bude zákazníkovi nejpozději do 30 dnů vrácená částka odpovídající kupní ceně zboží. Způsob převodu - vrácení peněz, je převodem na účet zákazníka.

9. Záruka a reklamace

Zákazníkům dodáváme pouze nové zboží, v perfektním stavu a v souladu se specifikovanými materiály či vlastnostmi. Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti.

Záruka se nevztahuje na:

 • Běžné opotřebení.

 • Nevhodné a nešetrné zacházení, kterým dojde k poškození zboží.

 • Nesprávnou péči o textilní zboží a oblečení. Při praní a čištění dodržujte symboly uvedené výrobcem na etiketě.

Postup při reklamaci:

 • Reklamaci můžete uplatnit poštou nebo osobně.

 • Při reklamaci poštou zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naší adresu.

 • Do zásilky uveďte důvod reklamace, Vaše kontaktní údaje, především doručovací adresu a telefonní číslo pro komunikaci.

 • Přiložte nákupní doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem internetovém obchodě.

 • Náklady za přepravné: doručení na reklamaci hradí zákazník, zpětné doručení hradí prodávající.

Vaší reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od převzetí reklamovaného zboží.


Adresa pro zasílání reklamací:

Damipa Baby s.r.o.

U Dolní brány 61

550 01 Broumov